Postanowienia ogólne

1. Legalnekasyna.com to strona przeznaczona dla osób, które czerpią przyjemność z kasyno gier i gry na automatach online. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.

2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych grami losowymi, grami hazardowymi lub grami na automatach przez internet w krajach w których gry losowe, gry hazardowe i gry na automatach są dozwolone.

3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.

4. Portal gutkowski-leszno.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.

5. Informacje i rekomendacje portalu gutkowski-leszno.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).

6. Strona gutkowski-leszno.pl zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

7. Jeżeli w miejscu w którym się znajdujesz gry hazardowe, gry na automatach lub zakłady wzajemne są niedozwolone opuść stronę.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 2 lutego 2018 r.
2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunk