Firma Gutkowski Jan GutkowskiKilka słów o firmie Gutkowski

Leszczyński zakład Instalacji Przemysłowych INSTALEXPORT S.A.- wiodący producent instalacji odpylania i silosów działający dla przemysłu drzewnego przestał istnieć 31.05.2008 r. Tego dnia został kupiony przez Jana Gutkowskiego - właściciela Firmy Gutkowski (wykonawcy stacji uzdatniania wody, pompowni, basenów, fontann.


w swojej ofercie kompleksowe usługi, które znakomicie wspomagają urządzenia związane z odpylaniem i magazynowaniem odpadów w przemyśle drzewnym, poczynając od projektowania poprzez produkcję do montażu.
Oferuje silosy stalowe z blachy ocynkowanej znajdujące swoje zastosowanie w magazynowaniu trocin i biomasy. Silos, zgodnie z wymaganymi dyrektywy ATEX, wyposażony w suchy pion p. poż ze zraszaczami, komplet mebran dekompresyjnych posiadających atest, czujnik ciśnienia i czujnik przepełnienia trocin. Silos wyposażony jest również w komplet wizjerów napełniania, komplet drabin i balustrad. Dach silosu przystosowany jest do zamontowania cyklonu lub filtra. Filtr na dachu silosu i podwyższone podpory, tak by pod zbiornikiem umieścić kotłownię- to rozwiązanie, które wybiera coraz większa liczba klientów Firmy Gutkowski.


Zakład w Lesznie zatrudnia 80 pracowników. Posiada 5 hal produkcyjnych, magazyn i biurowiec. Zajmuje się także instalacjami wentylacji, klimatyzacji, oraz zabezpieczeniem przeciwpożarowym w postaci instalacji tryskaczowych, hydrantowych i pompowniach wody. Produkuje również zbiorniki stalowe: do wody pitnej, hydroforowe oraz konstrukcje stalowe.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


GUTKOWSKI LESZNO